NB! Gjeldene timeplan høst 2020

Mette solli Uncategorized

Kjære medlemmer.
Smittevern i idrettsdeltakelse er et effektivt våpen mot smittespredning. Dette er avgjørende for at vi kan ha idretten i gang over hele landet. Takk for at du tar din del av ansvaret!

Det er tre hovedprinsipper som ligger til grunn for å hindre smitte i idretten. Alle som ønsker å utøve idretten sin må følge disse tiltakene:

  1. Syke personer skal holde seg hjemme. Dette er det aller viktigste tiltaket.
  2. God hånd- og hostehygiene.
  3. Hold 1 meters avstand når man ikke er i aktivitet som krever nærkontakt (unntaket fra avstandsregelen gjelder kun for utøvere under 20 år).


Vi vasker utstyr og treningsrom etter hver økt, og vi håper at alle har forståelse for at vi derfor må fortsette en tid fremover med justert timeplan.

RETNINGSLINJER FOR TRENING INNE

  • Møte opp presis, ferdig skiftet.
  • Dusjer og garderober er stengt.
  • Påmelding til hver økt.
    (foreldre/foresatte som sitter i gangen fører seg opp på liste i hallen)

TIMEPLAN – NB! Påmelding

………………………………………………………………………………..

BJØLSENHALLEN
Påmelding – Spond gruppekode: WWSUK her

Mandag
16.30 – 17.15: Barn 3-5 år – Matterom – fullt kurs  
16.30 – 17.20: Barn 6-9 år – Ringrom
17.30 – 18.50: Ringsport Elite – Ringrom
17.30-18.50: Konkurranse Pointfighting – Matterom
19.00-20.20: Konkurranse Ring/Tatami – Ringrom
19.00-20.20: Videregående 1 – Matterom
20.30-22.00: Videregående 1 – Ringrom

Tirsdag
17.00-18.15: Boksing – Matterom
17.00-18.15: Barn 10-13år – Ringrom
17.00-18.00: Barn 10-13år Point – Kampsportsal
18.00-19.00: Basic Pointfighting – Kampsportsal
18.30-19.45: Ungdom 14-17år – Ringrom
19.00-20.20: Vidergående 2  – Matterom
20.00-21.30: Nybegynner – Ringrom

Onsdag
16.30-17.15: Barn 3-5år – Kampsportrom – fullt kurs   
16.30-17.20: Barn 6-9år – Ringrom
16.30-17.20: Barn 6-9år – Matterom
17.30-18.50: Ringsport Elite – Ringrom
17.30-18.50: Konkurranse Pointfighting – Matterom
19.00-20.20: Konkurranse Ring/Tatami – Ringrom
19.00-20.20: Videregående 1 – Matterom
20.30-22.00: Videregående 1 – Ringrom

Torsdag
17.00-18.20: Boksing – Matterom
17.00-18.20: Barn 10-13år – Ringrom
18.30-19.45: Ungdom 14-17år – Ringrom
18.00-19.30: Vidergående 2 – Kampsportrom
20.00-21.30: Nybegynner – Ringrom

Fredag
17.00 – 18.20: Ringsport Elite & Boksing – Ringrom
17.00 – 18.20: Ringsport Elite & Boksing – Ringrom
18.35 – 20.00: Konkurranse Ring/Tatami – Ringrom


………………………………………………………………………………..

BISLETT
Påmelding – E-post Kian: k.golpira@googlemail.com

Mandag
20.00-21.30: Nybegynner – fullt kurs

Tirsdag
16.30-17.15: Barn 3-5år
17.30-18.30: Barn10-13år – fullt kurs
18.45-19.45: Ungdom 14-17år
20.00-21.30: Videregående

Mandag
20.00-21.30: Nybegynner – fullt kurs

Tirsdag
16.30-17.15: Barn 3-5år
17.30-18.30: Barn10-13år – fullt kurs
18.45-19.45: Ungdom 14-17år
20.00-21.30: Videregående

Onsdag
20.00-21.30: Nybegynner – fullt kurs

Torsdag
16.30-17.15: Barn 6-9år
17.30-18.30: Barn 10-13år – fullt kurs
18.45-19.45: Ungdom 14-17år
20.00-21.30: Videregående

………………………………………………………………………………..

DÆLENENGA
Påmelding – Spond gruppekode: BUKEA her

Tirsdag
18.00-19.15: Nybegynner 
19.30-20.45: Videregående

Torsdag
18.00-19.15: Nybegynner 
19.30-20.45: Videregående

………………………………………………………………………………..

STOVNER – ROMMEN
Påmelding – SMS Angel: 934 36 303

Mandag
18.00-19.15: Videregående
19.30-20.45: Nybegynner

Tirsdag
16.30-17.20: Barn 6-9år
17.30-18.45: Barn 10-13år
19.00-20.20: K1

Onsdag
18.00-19.15: Videregående
19.30-20.45: Nybegynner

Torsdag
17.30-18.45: Barn 10-13år
19.00-20.20: W troppen (kun for jenter +14år)

………………………………………………………………………………..

HOLMEN
Barn 3-5 år – gruppekode: HGSCJ her
Barn 6-9 år – gruppekode: OATCL her
Barn 10-13 år – gruppekode: SHEER her
Ungdom 12-17 år – gruppekode: PSSNO her
Ungdom konkurranse – gruppekode: ZNQVA her
Nybegynner – gruppekode: VDROY her
Vg 1 og Vg 2 – gruppekode: NYTPG her
Cardio Asker – gruppekode: BTEJA her

Mandag
16.30-17.25:
Barn 3-5 år
17.30-18.25: Ungdom 12-17 år m/utstyr
18.30-19.55: VG1 og VG2
20.15-21.15: Booster/Cardio/sekk og styrke

Tirsdag
16.30-17.25:
Barn 6-9 år
17.30-18.25: Barn 10-13 år
18.30-19.55: Ungdom Konkurranse
20.00-21.30: Nybegynner

Onsdag
16.30-17.25:
Ungdom Konkurranse
17.30-18.25: Ungdom 12-17 år m/utstyr
18.30-19.55: VG1 og VG2

Torsdag
17.15-18.25:
Barn 10-13 år
18.30-19.55: Ungdom Konkurranse
20.00-21.30: Nybegynner